O firmie

Jesteśmy firmą handlowo-usługowo-produkcyjną w branży elektromechaniki pojazdowej.

Zajmujemy się regeneracją rozruszników i alternatorów do wszystkich typów pojazdów oraz sprzedażą wymienionego asortymentu. Prowadzimy również usługi związane z naprawą tych podzespołów.

Oferujemy wiele pozycji części zamiennych z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Świadczymy również usługi w zakresie napraw bieżących, wymiany podzespołów oraz weryfikacji.

Współpracujemy bezpośrednio z firmami z całego świata, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować bogatą gamę produktów w atrakcyjnych cenach. Siedzibą firmy jest punkt handlowo-usługowy w Lublinie przy ulicy Zagłoby 21, gdzie oprócz sklepu znajduje się również serwis napraw bieżących oraz regeneracji rozruszników i alternatorów.

Główny magazyn wyrobów gotowych i części zamiennych mieści się w Strzeszkowicach Dużych – 10 km od Lublina. Tam również znajduje się magazyn używanych alternatorów i rozruszników przeznaczonych do regeneracji. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną, akwizycyjną poprzez naszych przedstawicieli w regionie oraz internetową.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia!